Vážení zákazníci, z důvodu karantény došlo k výpadku dodávek výrobků od společnosti Univer v kategorii dochucovadel a dále mleté papriky. Dle předběžných informací by se vše mělo změnit ke 14.5.2021. Děkujeme za pochopení. M.P.

Slanina z mangalice

Značka: Pimi 2000
279 Kč / kg 242,61 Kč bez DPH
Skladem - Pouze osobní odběr

Bíla slanina vyuzená a lehce nasolená k přímé konzumaci nebo k další tepelné úpravě. Neocenitelný doplněk do vaši kuchyně.

Cena uvedená je za 100 g výrobku, a proto vás chceme požádat abyste neplatili převodem do doby než vám upřesníme skutečnou váhu a cenu výrobku.

OBVYKLE JEDEN KUS VÁŽÍ cca 1100 - 2000 g (viz obrázek).

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mangalica je jedním z největších plemen prasat na světě. Vepřové maso z Mangalice je načervenalé, velmi krémové, s bílými tukovými skvrnami bohatými na omega-3 a 6 mastné kyseliny a přírodní antioxidanty.

Má významný obsah vitamínů a minerálů: jeho maso obsahuje více thiaminu, riboflavinu, železa, zinku a mědi než vepřové maso. Výsledkem je, že je zdravější než tuk z bílých prasat používaných v intenzivním zemědělství a navíc má dobrý vliv na zdraví srdce.

Jedná se o vysoce kvalitní jídlo bohaté na bílkoviny, které naše tělo snadno tráví. Vzhledem k tomu, že prasata mangalice lze díky svému životnímu stylu, délce života a přirozené stravě chovat pouze v prvovýrobě, a nikoli ve velkém, jsou jejich ceny vyšší než u ostatních prasat.

Je dokonalým zdrojem bílkovin, Námi nabízená slanina z mangalice prošla tepelnou úpravou, uzením, a proto lze jej konzumovat jak za studena tak po tepelné úpravě. Můžeme si z něj vyrobit spoustu pochoutek, smažených i vařených.

Minimální doba spotřeby je výrobcem doporučená na 6 měsíců.

Skladujte v suchém prostředí do 20 °C při vlhkosti vzduchu cca 40–50 %. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.

Výrobce: Pimi 2000 Kft.,Maďarsko

Doplňkové parametry

Kategorie: Maďarské uzeniny
Hmotnost: 0.1 kg